DJI Phantom 4 PRO

DJI Phantom 4 Pro to nasz najmniejszy dron. Wykorzystujemy go głównie w nisko i średnio budżetowych produkcjach. Dron wybierany jest najczęściej przez klientów potrzebujących:

  • pamiątkowych ujęć ze ślubów i innych imprez okolicznościowych,
  • materiałów prezentujących obiekty budowane i inwestycje – deweloperzy, agencje nieruchomości, hotele,
  • dokumentacji technicznych – urzędy, instytucje państwowe, prywatne firmy.

Dron mimo niewielkich gabarytów pozwala na wykonanie bardzo dobrej jakości zdjęć oraz filmów.

W przypadku fotografii mamy do dyspozycji 1 calową matrycę wykonującą zdjęcia o rozdzielczości 20 mpix. Sensor ten bardzo dobrze spisuje się w przypadku ujęć nocnych, duża matryca oraz bardzo dobra stabilizacja pozwalają na wykonanie ostrych i wyraźnych zdjęć.

Filmy możemy nagrywać w rozdzielczości 4K (25/30, 50/60 klatek na sekundę) przy maksymalnym bitrate wynoszącym 100Mbps.

MATRICE 600

DJI Matice 600 to nasz największy i najbardziej uniwersalny dron. Sześciowirnikowa konstrukcja pozwala na podniesienie profesjonalnych kamer filmowych, lustrzanek fotograficznych oraz innych urządzeń.

Stabilizator DJI Ronin MX kompatybilny z dronem umożliwia zamocowanie aparatów do fotografii wielkoskalowej. Wielokrotnie lataliśmy już z takimi aparatami jak Sony A7R II z (rozdzielczość zdjęć 42.4 mpix) oraz Canon 5D mark IV (rozdzielczość zdjęć 30.4 mpix).

W przypadku produkcji filmowych oferujemy możliwość montażu kamer: ARRI ALEXA Mini oraz RED Scarlet. Przy mniejszych produkcjach możemy zaoferować lot z aparatem systemowym Sony A7S II z podłączonym rekorderem Atomos Shogun (4K ProRes) lub dedykowaną kamerą DJI – Zenmuse X5R (4K RAW). Posiadamy również zestawy do montażu kamer 360°.

Matrice 600 pozwala również na podnoszenie innych urządzeń. Dzięki możliwości instalacji skanerów 3D, kamer termalnych czy innych profesjonalnych urządzeń pomiarowych, dron znajduje zastosowanie w różnego rodzaju pracach przemysłowo-technicznych.

DJI Inspire Pro i RAW

DJI Inspire RAW to sprzęt dla klientów potrzebujących wysokiej jakości materiałów wideo.

Dron kompatybilny jest z kamerami Zenmuse X5 oraz X5R które również posiadamy w swojej ofercie.

Kamera Zenmuse X5 pozwala na zapis filmów w rozdzielczości 4K w formacie MOV i MP4. Zenmuse X5R to przetwornik  umożliwiający zapis w formacie RAW (maksymalny bitrate 2.4 Gbps).

Po kamer posiadamy zestaw obiektywów:

  • Laowa 7.5mm f/2.0
  • Olympus 12mm f/2.0
  • DJI 15mm f/1.7
  • Olympus 25mm f/1.8
  • Olympus 45mm f/1.8
  • Olympus 14-42m f/3.5-5.6 EZ

Dron pozwala na niezależne sterowanie kamerą 360° przez drugiego operatora, jest to szczególnie przydatne wykonywania precyzyjnych filmowych ujęć.

DJI Inspire 2

DJI Inspire 2 to ulepszony pod niemal każdym względem następca Inspire RAW. Dron wspólpracuje z kamerą Zenmuse X5R, która dzięki nowemu systemowi obróbki obrazu CineCore 2.0 jest w stanie nakrywać obraz video w rozdzielczości 5.2K CinemaDNG (do 4.2Gbps) i Apple ProRes.

Dron pozwala na dłuższy od poprzednika czas lotu (około 18 minut ciągłego lotu), posiada dodatkową kamerę FVP oraz lepszą stabilizację obrazu.

Inspire 2 wielokrotnie sprawdził się na dużych planach filmowych gdzie skutecznie zastępował ciężkie drony z kamerami takimi jak RED czy ARRI. Polecamy go szczególnie twórcą, którzy oczekują możliwie najwyższej jakości obrazu, a którzy z powodów finansowych czy technicznych nie chcą inwestować w ciężkiego drona pod kamery filmowe.